Wodomierz Multical 21

Wodomierze mieszkaniowe ultradźwiękowe są najnowszą propozycją służącą do pomiaru przepływu wody ciepłej i zimnej w budynkach mieszkalnych i gospodarstwach domowych. W takich instalacjach stosuje się wodomierze o średnicy DN 15 i DN 20. Firma KAMSTRUP mająca ogromne doświadczenie w zakresie produkcji urządzeń pomiarowych w systemie statycznego pomiaru przepływu proponuje liczniki typu MULTICAL 21 charakteryzujące się bardzo niskim progiem rozruchu wodomierza 2l/h dla DN 15 i 5l/h dla DN 20, nie posiadają one części ruchomych co zwiększa ich trwałość i odporność na zanieczyszczenia mechaniczne i twardą wodę. Elektronika chroniona jest w specjalnie wykonanej komorze, co czyni ją odporną na zalewanie wodą, a dane pomiarowe jakie otrzymujemy to oprócz objętości przepływającej wody również rejestry dobowe i miesięczne z ostatnich 3 lat, kody informacyjne oraz inne dane. Każdy licznik wyposażony jest w nadajnik komunikacji M-Bus oraz baterię z przewidywanym 16-letnim czasem pracy.

Karta Katalogowa wodomierza Multical 21 do wody zimnej i ciepłej.

Wodomierz Flow iQ3100

Wodomierz Multical 62

Wodomierze ultradźwiękowe Flow iQ3100 i MULTICAL 62 są licznikami, które można stosować w budynkach wielorodzinnych jak i instalacjach przemysłowych dla wody zimnej i ciepłej. Liczniki te są urządzeniami o dostępnych średnicach DN 25 – DN 100. Charakteryzują się doskonałymi parametrami pomiarowymi przez cały okres eksploatacji. Są to konstrukcje hermetyczne z certyfikatem IP 68 zabezpieczone przed zalaniem w studzienkach pomiarowych.

Liczniki te można wyposażyć w całą gamę modułów służących komunikacji z siecią przewodową lub bezprzewodową.

Licznik rejestruje przecieki instalacji wodnej, tworzy bazę danych w pamięci urządzenia w przypadku zaniku zasilania. Zasilanie bateryjne przewidywane jest na 13 lat pracy.

Karta katalogowa wodomierza domowego  FlowIQ 3100 do wody zimnej i ciepłej.
Karta katalogowa wodomierza przemysłowego  Multical 62 do wody zimnej i ciepłej.
Cennik katalogowy wodomierzy ultradzwiękowych mieszkaniowych i domowych z akcesoriami.