Wodomierz Aquadis+

Wodomierze objętościowe
mieszkaniowe Aquadis+
o średnicy DN 15 – DN 20

Wodomierze mieszkaniowe objętościowe Aquadis +PE firmy ITRON o średnicy Dn 15 i Dn 20 charakteryzują się bardzo wysokimi parametrami pomiarowymi – wyższymi niż klasa “C” wg ISO 4064. Mogą pracować w każdej pozycji montażowej, są odporne na działanie pola magnetycznego.

Posiadają bardzo szeroki zakres pomiarowy i niski próg rozruchu, przystosowane są do montażu nakładki radiowej na liczydle, które można obracać o 3600.

Wodomierz Flodis

Wodomierze
jednostrumieniowe domowe Flodis
o średnicy DN 15 – DN 32

Wodomierze domowe dystrybucyjne Flodis o średnicy DN 15 – DN 32 zostały zaprojektowane z myślą o ciężkich warunkach pracy. Są odporne na zmiany ciśnienia wody i uderzenia hydrauliczne. Dzięki unikalnej konstrukcji turbiny pomiarowej, jej łożyskowaniu otrzymano wodomierz, który mimo długoletniej eksploatacji zapewnia parametry pomiarowe wyższe niż określone w normie. Liczydło przystosowane jest do montażu modułów komunikacyjnych, odporne jest na zalanie wodą i zabezpieczone przed uderzeniami mechanicznymi, obraca się o 3600.

Wodomierz Flosar M

Wodomierze jednostrumieniowe
dystrybucyjne Flosar M
o średnicy DN 40 – DN 150

Wodomierze przemysłowe Flostar M o średnicach DN 40 – DN 150, są urządzeniami, które w sposób bardzo precyzyjny mierzą zużycie wody zimnej w instalacjach o dużych przepływach i narażonych na uderzenia hydrauliczne. Unikalna konstrukcja komory pomiarowej, łożyskowania i turbiny pozwala na długoletnią eksploatację z utrzymaniem wysokich ponadnormatywnych parametrów pomiarowych.

Wodomierze te są odporne na zalanie, na liczydło można zamontować różne moduły komunikacyjne, montowane w dowolnym momencie eksploatacji. Są całkowicie odporne działanie na magnesów neodymowych. (xanax)

Cennik wodomierzy przemysłowych śrubowych Woltex