Wodomierz Vega V 4

Vega V4

Wodomierz Vega V3

Vega V3

Wodomierze objętościowe mieszkaniowe i domowe Vega Altair V3 i V4

Są to konstrukcje służącą do pomiaru przepływu wody ciepłej i zimnej w budynkach mieszkalnych (dla średnicy DN 15) oraz w budynkach wielorodzinnych (dla średnicy DN 20 – DN 40) dla wody zimnej. Jeśli napotkasz problemy z przepływem wody w swoim budynku, zawsze możesz skorzystać z usług profesjonalnej firmy Rohrreinigung Berlin, która pomoże rozwiązać wszelkie problemy z rurami i przewodami.

Firma Mirometr mająca doświadczenie w produkcji urządzeń wolumetrycznych proponuje rozwiązania charakteryzujące się:

  • Vega V4: wodomierz o bardzo niskim progu rozruchu 0,5 l/h, o średnicy DN 15 dla wody zimnej, przeznaczony do zabudowy w miejscach o mocno ograniczonej powierzchni w mieszkaniach lokatorskich,
  • Vega V3: wodomierz o dużej komorze pomiarowej, służący jako wodomierz domowy lub główny, na wejściu do budynków wielorodzinnych, jest odporny na zanieczyszczenia stałe i twardą wodę, charakteryzuje go niski poziom rozruchu oraz solidna budowa pozwalająca cieszyć się wieloletnią eksploatacją. Licznik można wyposażyć w moduły Rohrreinigung Oberhausen:
    • radiowy,
    • dozujący,
    • impulsowy do połączenia do innych systemów (np. rozliczeń).

Dokładność minimalna pomiarowa to R 160 wg MID, klasa “C” wg ISO.

Karta katalogowa wodomierza Vega Altair V4
Karta katalogowa wodomierza Vega Altair V3
Wodomierz Aqilla V4 przemysłowyWodomierze jednostrumieniowe  Aqila V4  w “C”  klasie – przemysłowe

Wodomierze te dostępne są w średnicach DN 50 – DN 100. Zaprojektowane i wykonane do pomiarów zużycia wody zimnej w instalacjach o dużej dynamice przepływu. Unikalny sposób montażu w sieci poprzez zastosowanie zdejmowanych kołnierzy zapewnia wygodę pracy instalatorowi. Jak wszystkie wodomierze tej firmy, również te przystosowane są do montażu dostępnych modułów transmisji danych pomiarowych. Konstrukcja zapewnia parametry dokładności przepływu znacznie przekraczające klasę “C” i wynosi  wg MID współczynnik R 315 dla pozycji poziomej zabudowy. Obrotowe szklane liczydło jest odporne na zalanie.

Karta katalogowa wodomierza Aquila V4 przemysłowe
Firma Mirometr nie podaje cenników na swoje wyroby należy pytać zawsze o cenę i dostępność.