W ofercie znajdują się:

 

 

Śrubunki

Śrubunków do wodomierzy średnicy łącznika DN 15 – DN 50 wykonane z atestowanego mosiądzu, wyposażone w uszczelki z fibry lub z gumy o ciśnieniu do PN 16. Posiadamy o ofercie również śrubunki tzw. Jaś o krótkim łączniku niezbędny gdy zmieniamy podejście do wodomierza z L 80 mm na L 110 mm.

Plomby

Plomby zatrzaskowe do wodomierzy mieszkaniowych średnicy DN 15 i DN 20. Obejma wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa w kolorze niebieskim z wykonanym zatrzaskiem, który po zamknięciu uniemożliwia otwarcie bez jej zniszczenia. Na obejmie umieszczona jest nalepka z indywidualnym kodem liczbowym, który może być zamieniony w układ zaproponowany przez klienta. Umożliwiają swobodny obrót wokół nakrętki śrubunka  wodomierzowego.

 

Konsola wodomierzowa

Konsole kompensacyjne do wodomierzy o średnicy DN 15 – DN 40, rama wykonana z wysokiej jakości stali pomalowana na niebiesko farbą odporną na działanie wilgoci. Każda z nich zaopatrzona jest obustronnie w mosiężny kompensator, który pozwala na montaż praktycznie każdego rodzaju wodomierza występującego w ofercie producentów w danej średnicy.

Przedłużki

Redukcje wodomierzowe, przedłużki do wodomierzy – są ta niezbędne akcesoria bardzo pomocne w przypadku wymiany podejścia wodomierzowego wraz  z wymianą licznika, który ma  inną  długość lub średnicę montażową. Wykonane są  z mosiądzu z atestem do stosowania w budownictwie.

Zaworek zwrotny do srubunka

Zaworki zwrotne do montażu w łącznikach wodomierzowych średnicy DN 15 i DN 20. Służą do prawidłowego kierowania strumienia wody – zazwyczaj ciepłej – zabezpieczają licznik przed tzw. cofką lub przebiciem występującym na armaturze. Z uwagi na brak możliwości kontroli stanu pracy takich urządzeń zalecamy ostrożne stosowanie wszelkiego rodzaju podobnych rozwiązań .

Akcesoria cennik katalogowy 2014